Szanowni Klienci Informujemy że od 4 października 2021 roku pojawi się dodatkowa godzina zajęć Aqua Fitness PONIEDZIAŁEK GODZ. 900 Cena za powyższe zajęcia wynosi 1000 zł. Serdecznie zapraszamy


POŻEGNANIE LATA W OŚRODKU SPORTU I REKREACJI

9 września 2021 roku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Wsi zorganizował „Pożegnanie Lata” na sportowo.

Impreza miała na celu promocję zdrowego stylu życia poprzez propagowanie sportu, rekreacji, a przede wszystkim zajęć ruchowych w wodzie - Aqua Zumby oraz zajęć na świeżym powietrzu – Nordic Walkingu.

Otwarcia imprezy dokonał Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Wsi Pan Andrzej Gutkowski  życząc wszystkim uczestnikom wspaniałych emocji i dobrej zabawy.

W „Pożegnaniu Lata” wzięło udział około 60 uczestniczek w różnym przedziale wiekowym. Pani Anna Łyczko – Instruktorka Nordic Walking i zajęć Aqua Fitness na wstępie dokonała pokazu poprawnej techniki marszu z kijkami i przeprowadziła rozgrzewkę dla wszystkich uczestniczek.  Wspaniała pogoda, doborowe towarzystwo uczestników, cudowne uroki okolicznej przyrody sprawiły, że marsz był udany i na długo pozostanie w naszych wspomnieniach. Grupa ochotników pokonała trasę z kijkami liczącą ok. 6  km.

Marsz ukończony został przez wszystkich, każda uczestniczka otrzymała od Dyrektora Ośrodka pamiątkowy medal i podziękowanie na mecie marszu. Po przybyciu, na każdego czekał ciepły poczęstunek oraz upominek w postaci pakietów próbek od sponsora imprezy  - firmy Sylveco Radosław Piela. Emocji nie zabrakło również podczas losowania nagród ufundowanych przez firmę Sylveco.  Zwieńczeniem wydarzenia pn. „Pożegnanie Lata” była… Aqua Zumba Show, czyli coś, na co czekało większość uczestniczek imprezy. W świetle laserów, kolorowych świateł i dymów, w takt energetycznej muzyki uczestniczki mogły połączyć style taneczne z dużą dozą elementów fitness.  Najważniejsza w tym wszystkim  jednak była dobra zabawa i relaks.

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom imprezy za przybycie i za wspólnie spędzony czas.

Serdeczne dziękujemy firmie SYLVECO  za okazaną życzliwość i sponsoring imprezy poprzez ufundowanie pakietów próbek oraz nagród dla uczestników imprezy sportowo-rekreacyjnej pod nazwą „Pożegnanie Lata” w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi.

„SPORT TO NAJPIĘKNIEJSZA CHOROBA

I NAJZDROWSZE UZALEŻNIENIE”

Ze sportowym pozdrowieniem

Dominika Śliż

  Wideo - Pożegnanie Lata OSiR

Relacja zdjęciowa i filmowa - Studio audiowizualne KWA

LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login