SZKOLKA PLYWANIA 3 1


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi przyjmuje zapisy na grupowe kursy nauki pływaniadla d 3


Bezpieczeństwo i czystość wody

Jakość wody basenowej odpowiada wytycznym rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015r. poz. 2016). 

Na podstawie badań woda na krytej pływalni nadaje się do pływania, kąpania, uprawiania sportu i rekreacji.


 W sobotę 9 czerwca 2018 roku w Krytej Pływalni Fala w Nowej Wsi odbyły się Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka 2018. Organizatorem Zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi. Zawody zorganizowane zostały nie tylko z okazji Dnia Dziecka ale również w celu podsumowania pracy jaką dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych wkładała przez cały rok podczas zajęć nauki pływania jak również doskonalenia pływania.

Do udziału w zawodach zgłosiło się 90 młodych pływaków. Uczestnicy w zależności od kategorii wiekowej mieli do pokonania dystans 25 m lub 50 m. Zawodnicy startowali w trzech stylach: dowolnym, klasycznym i grzbietowym, osobno dziewczęta i chłopcy. Największą frekwencją cieszyła się kategoria wiekowa 2009 i młodsi. Dodatkową kategorią w której mogli się zmierzyć młodzi pływacy był dystans 100 m stylem dowolnym szkół podstawowych i gimnazjum o Puchar Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi. Dzięki doświadczonym sędziom cała impreza przebiegała bez zakłóceń i zgodnie z harmonogramem.

Zawody były bardzo emocjonujące, wielu startujących poprawiło swoje rekordy życiowe. Dopisywała świetna atmosfera, zdrowa sportowa rywalizacja. Niektórzy po raz pierwszy mieli okazję wziąć udział i sprawdzić swoje pływackie umiejętności na takich zawodach. Wielkie emocje towarzyszyły zarówno zawodnikom, jak również ich rodzicom, dziadkom i babciom, którzy tego dnia stawili się licznie na trybunach pływalni. Dyplom otrzymał każdy zawodnik, medale zostały rozdane w 7 kategoriach za trzy pierwsze miejsca. Najlepsi zawodnicy, którzy stanęli na podium otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Benefit Systems z którą Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku współpracuje od kilku lat. Dyplomy, medale, nagrody oraz puchary wręczali: Przewodnicząca Rady Gminy Trzebownisko – Pani Małgorzata Kowal, Dyrektor Ośrodka – Pan Marek Bakowski oraz Pani Barbara Śliż –Dubiel z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzebownisku. Fundatorem medali oraz pucharów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi. Dużą niespodzianką dla wszystkich dzieci były słodkie upominki w postaci lodów, ciastek, napojów itp. ufundowane również przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy sukcesów i dziękujemy za udział w zawodach. Liczymy, że kolejne Zawody Pływackie przyciągną jeszcze większą grupę zawodników zwłaszcza naszą młodzież z terenu Gminy Trzebownisko.

Poniżej znajdują się wyniki rywalizacji sportowej oraz zdjęcia z imprezy.

Pobierz: Wyniki - Zawody Pływackie 9.06.2018r.

View the embedded image gallery online at:
http://basen.trzebownisko.pl/basen/aktualnosci#sigProIdc902b2b2c9


Szanowni Państwo, w związku z tym, że 25 maja 2018 roku zastosowanie znajdzie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływau takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - zwane dalej RODO) oraz odpowiednich aktach prawa krajowego o ochronie danych osobowych, niniejszym przekazujemy informacje dotyczące Państwa danych osobowych, które przetwarzamy.

Zaznaczamy, że niniejszą informację przekazujemy jedynie w celach informacyjnych. Nie jest wymagane od Pani/Pana żadne działanie lub kontakt z nami.

Jednoczesnie zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań aby należycie i na najwyższym poziomie chronić Państwa dane.

KLAUZULA INFORMACYJNA 

(Obowiązek informacyjny)

1. Administratorem Pani/Pana Danych Osobowych jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi; 36-001 Trzebonisko; Nowa Wieś 387 (dalej: "Administrator").

2. Kontakt z Administratorem danych osobowych możliwy jest za pomoca poczty tradycyjnej na adres: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi , 36-001 Trzebownisko, Nowa Wies 387 lub droga e-mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Administrator przetwarza Państwa dane w celu prowadzenia działalności statutowej ośrodka, na przykład organizacja kursów nauki pływania, organizacja zawodów i imprez sportowych w ośrodku, udostępnianie obiektów zarządzanych przez Ośrodek, wystawiania faktur, realizacji umów cywilnoprawnych. 

4. Pana/Pani dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie prawa, podmiotom światczącym dla nas usługi związane ze wsparciem informatycznym i programistycznym. Pracownikom zatrudnionym na podstawie umowy o pracę oraz umowy zlecenie. Operatorom pocztowym i firmom kurierskim w zakresie niezbędnym do świadczenia przez te podmioty usług na naszą rzecz. Obecnie nie przekazujemy Państwa Danych Osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy  uzna Pani/Pan,  że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

7. Szczegółowe warunki przetwarzania danych osobowych określa rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych.

8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wymienionych celów zbierania danych.


Ze względu na rozpoczynające się grupowe kursy pływania Administracja Ośrodka prosi o zapoznanie się z harmonogramem zajęć zorganizowanych dostępnym  na stronie internetowej –  zakładka - harmonogram zajęć zorganizowanych. 


Stadion Sportowy obejmuje:

1) Pełnowymiarowe boisko ze sztuczną murawą do piłki nożnej - pole gry 68m x 105m;

2) Trybuny - 2 x po 96 krzesełek

Stadion jest czynny w godzinach od 8:00 do 22:00

Rezerwacja stadionu obejmuje korzystanie z pełnowymiarowego boiska do piłki nożnej.

Istnieje możliwość rezerwacji szatni za opłatą  - 60zł/godz. - należy podać łączny czas rezerwacji szatni.

Rezerwacji stadionu i szatni należy dokonywać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00.

Opłatę za korzystanie z szatni należy uregulować w budynku Kortów Tenisowych (kasa) przed korzystaniem.

Pobierz: REGULAMIN SZATNI SPORTOWYCH Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi

REZERWACJA :

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 17 77 13 123; 17 77 13 125


SZANOWNI KLIENCI !!!

Ze względu na odbywające się zajęcia zorganizowane na pływalni (tj. kursy pływania grupowe, indywidualne, szkółka pływania, zajęcia aqua, grupy zorganizowane dzieci, wynajem torów),

Administracja Ośrodka prosi o zapoznanie się z harmonogramem grup zorganizowanych dostępnym  na stronie internetowej –  zakładka - harmonogram zajęć zorganizowanych. 

W godzinach w których odbywają się zajęcia prosimy klientów o szczególną wyrozumiałość i zrozumienie życząc tym samym miłego pobytu na basenie.

Czytaj więcej...

LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login