WODNY TOR PRZESZKOD28.06 hh


W sobotę 8 grudnia 2018 roku na Krytej Pływalni Fala w Nowej Wsi odbyły się kolejne zawody pływackie z okazji Mikołajek 2018.

Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi. Zawody pływackie stają się coraz bardziej popularne wśród miłośników pływania. U nas liczy się nie tylko rywalizacja, ale i dobra zabawa.

Celem imprezy oprócz uświetnienia Mikołajek było upowszechnienie wśród dzieci umiejętności pływania, wychowanie dzieci i młodzieży w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji oraz umożliwienie udziału dzieciom i młodzieży w imprezach rekreacyjno-sportowych.

W rywalizacji wzięło udział ponad 100 uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W czasie zawodów z okazji Mikołajek zawodnicy startowali w 3 kategoriach wiekowych przy startach osobno dla dziewcząt i chłopców, pokonując dystans 25 m i 50 m odpowiednio dla każdej kategorii.

Najlepsi w swojej kategorii otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Dziękujemy firmie Flypark za ufundowanie voucherów do parku trampolin dla zwycięzców oraz drobnych gadżetów.

Ponadto każdy uczestnik został udekorowany pamiątkowym dyplomem i otrzymał paczkę, którą wręczył przybyły w tym dniu - Święty Mikołaj. Zawodników dekorował Dyrektor OSiR – Pan Marek Bakowski, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Trzebownisko – Pan Michał Drupka oraz Pani Barbara Śliż – Dubiel z Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Mikołajkowe Zawody Pływackie organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi dostarczyły wszystkim uczestnikom mnóstwo emocji, uśmiechu i niesamowitych wrażeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za liczne przybycie oraz za udział w zawodach życząc tym samym wielu sukcesów i jeszcze lepszych wyników w przyszłych startach.

Jako organizatorzy kierujemy szczególne słowa podziękowania do wszystkich, którzy przyczynili się do pomocy w przeprowadzeniu zawodów.

                                                                                                              Dominika Śliż  😉

                                                                                                      OSiR Nowa Wieś

Pobierz: WYNIKI.pdf

FOT. G. Michno

View the embedded image gallery online at:
http://basen.trzebownisko.pl/basen/aktualnosci#sigProIdf2ad179972


aa


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi 

zatrudni na umowę zlecenia pracownika do obsługi lodowiska od 20 grudnia 2018r w godzinach popołudniowych oraz w weekendy i święta.

Kontakt telefoniczny lub e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; 17 77 13 128.


Sprawy organizacyjne - Zawody Pływackie z okazji Mikołajek 2018

8 GRUDZIEŃ 2018

ZAWODY PŁYWACKIE Z OKAZJI MIKOŁAJEK 2018

Plan Zawodów:

8:15-9:00 – weryfikacja zawodników w holu głównym pływalni- sprawdzanie legitymacji szkolnych, pobranie pasków transponderowych,

8:45-8:55 – rozgrzewka,

9:00 – otwarcie zawodów pływackich, powitanie,

9:10 – rozpoczęcie, starty

11:30 – wręczanie medali i dyplomów, zakończenie zawodów. Spotkanie z Mikołajem.

Ceremonia wręczania medali i dyplomów odbywała się będzie w sali konferencyjnej – I piętro pokój 108.

Organizator zastrzega sobie prawo zmian w planie zawodów.

Szanowni Państwo od godziny 8:15 będzie odbywała się weryfikacja zawodników w holu głównym pływalni, proszę pamiętać o zabraniu legitymacji szkolnej. Po pozytywnej weryfikacji będzie można pobrać pasek w kasie pływalni. Następnie zawodnicy wchodzą do szatni w celu przebrania. Jeśli rodzic chce może pomóc się dziecku przebrać w szatni.

RODZICE NIE WCHODZĄ NA HALĘ BASENOWĄ. NA HALI BASENOWEJ MOGĄ PRZEBYWAĆ TYLKO INSTRUKTORZY (TRENERZY) MAJĄCY PODPISANĄ UMOWĘ Z OSiR NA PROWADZENIE ZAJĘĆ PŁYWANIA.

Rodzice, opiekunowie mogą swobodnie poruszać się w holu pływalni, mogą przebywać i kibicować na balkonie (I piętro).

Od godziny 8:45 – 8:55 będzie odbywała się rozgrzewka. Tor nr 6 (od strony okien) przeznaczony jest do skoków, jest torem jednokierunkowym.

O godzinie 9:00 nastąpi otwarcie zawodów, powitanie.

Następnie rozpoczynają się starty zawodników od najmłodszych kategorii w kolejności:

  1. STYL DOWOLNY DZIEWCZĘTA
  2. STYL DOWOLNY CHŁOPCY
  3. STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA
  4. STYL KLASYCZNY CHŁOPCY
  5. STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA
  6. STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY

Przed każdą konkurencją zawodnicy musza zgłosić się na miejsce zbiórki przed startem ich wyścigu. Po wyczytaniu nazwisk zgodnie z kolejnością na listach startowych ustawiają się przed odpowiednimi torami pływackimi. Po zakończeniu wyścigu zostaną wyczytane miejsca.

Ze sportowym pozdrowieniem

ORGANIZATOR


UWAGA !!!

Informujemy Szanownych Klientów, że w dniu 8 grudnia 2018 r. (sobota)  od godziny 8.15 do 12.00

basen sportowy i basen rekreacyjny będą niedostępne dla klientów indywidualnych

     ze względu na odbywające się zawody pływackie dla dzieci z okazji Mikołajek.


str

 

 

 Pobierz: Regulamin Zawodów Pływackich z okazji Mikołajek 2018.pdf

Pobierz: Formularz zgłoszeniowy do zawodów pływackich.pdf


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi 

zatrudni na umowę o pracę (pełny etat) ratownika.

Kontakt telefoniczny lub e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; 17 77 13 128.


Szanowni Klienci !!!

W związku z rozpoczynającymi się zajęciami zorganizowanymi na pływalni (tj. grupowe kursy nauki pływania, szkółka pływania, Aqua Fitness, Aqua Step),

administracja Ośrodka prosi o zapoznanie się z "kalendarzem zajęć zorganizowanych".

W godzinach od 17:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku ze względu na powyższe zajęcia na basenie sportowym dla klientów indywidualnych przeznaczone będą tylko 2 lub 3 tory.


Bezpieczeństwo i czystość wody

Jakość wody basenowej odpowiada wytycznym rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015r. poz. 2016). 

Na podstawie badań woda na krytej pływalni nadaje się do pływania, kąpania, uprawiania sportu i rekreacji.


 W sobotę 9 czerwca 2018 roku w Krytej Pływalni Fala w Nowej Wsi odbyły się Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka 2018. Organizatorem Zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi. Zawody zorganizowane zostały nie tylko z okazji Dnia Dziecka ale również w celu podsumowania pracy jaką dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych wkładała przez cały rok podczas zajęć nauki pływania jak również doskonalenia pływania.

Do udziału w zawodach zgłosiło się 90 młodych pływaków. Uczestnicy w zależności od kategorii wiekowej mieli do pokonania dystans 25 m lub 50 m. Zawodnicy startowali w trzech stylach: dowolnym, klasycznym i grzbietowym, osobno dziewczęta i chłopcy. Największą frekwencją cieszyła się kategoria wiekowa 2009 i młodsi. Dodatkową kategorią w której mogli się zmierzyć młodzi pływacy był dystans 100 m stylem dowolnym szkół podstawowych i gimnazjum o Puchar Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi. Dzięki doświadczonym sędziom cała impreza przebiegała bez zakłóceń i zgodnie z harmonogramem.

Zawody były bardzo emocjonujące, wielu startujących poprawiło swoje rekordy życiowe. Dopisywała świetna atmosfera, zdrowa sportowa rywalizacja. Niektórzy po raz pierwszy mieli okazję wziąć udział i sprawdzić swoje pływackie umiejętności na takich zawodach. Wielkie emocje towarzyszyły zarówno zawodnikom, jak również ich rodzicom, dziadkom i babciom, którzy tego dnia stawili się licznie na trybunach pływalni. Dyplom otrzymał każdy zawodnik, medale zostały rozdane w 7 kategoriach za trzy pierwsze miejsca. Najlepsi zawodnicy, którzy stanęli na podium otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Benefit Systems z którą Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku współpracuje od kilku lat. Dyplomy, medale, nagrody oraz puchary wręczali: Przewodnicząca Rady Gminy Trzebownisko – Pani Małgorzata Kowal, Dyrektor Ośrodka – Pan Marek Bakowski oraz Pani Barbara Śliż –Dubiel z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzebownisku. Fundatorem medali oraz pucharów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi. Dużą niespodzianką dla wszystkich dzieci były słodkie upominki w postaci lodów, ciastek, napojów itp. ufundowane również przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy sukcesów i dziękujemy za udział w zawodach. Liczymy, że kolejne Zawody Pływackie przyciągną jeszcze większą grupę zawodników zwłaszcza naszą młodzież z terenu Gminy Trzebownisko.

Poniżej znajdują się wyniki rywalizacji sportowej oraz zdjęcia z imprezy.

Pobierz: Wyniki - Zawody Pływackie 9.06.2018r.

View the embedded image gallery online at:
http://basen.trzebownisko.pl/basen/aktualnosci#sigProId465f11ecf6


Szanowni Państwo, w związku z tym, że 25 maja 2018 roku zastosowanie znajdzie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływau takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - zwane dalej RODO) oraz odpowiednich aktach prawa krajowego o ochronie danych osobowych, niniejszym przekazujemy informacje dotyczące Państwa danych osobowych, które przetwarzamy.

Zaznaczamy, że niniejszą informację przekazujemy jedynie w celach informacyjnych. Nie jest wymagane od Pani/Pana żadne działanie lub kontakt z nami.

Jednoczesnie zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań aby należycie i na najwyższym poziomie chronić Państwa dane.

KLAUZULA INFORMACYJNA 

(Obowiązek informacyjny)

1. Administratorem Pani/Pana Danych Osobowych jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi; 36-001 Trzebonisko; Nowa Wieś 387 (dalej: "Administrator").

2. Kontakt z Administratorem danych osobowych możliwy jest za pomoca poczty tradycyjnej na adres: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi , 36-001 Trzebownisko, Nowa Wies 387 lub droga e-mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Administrator przetwarza Państwa dane w celu prowadzenia działalności statutowej ośrodka, na przykład organizacja kursów nauki pływania, organizacja zawodów i imprez sportowych w ośrodku, udostępnianie obiektów zarządzanych przez Ośrodek, wystawiania faktur, realizacji umów cywilnoprawnych. 

4. Pana/Pani dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie prawa, podmiotom światczącym dla nas usługi związane ze wsparciem informatycznym i programistycznym. Pracownikom zatrudnionym na podstawie umowy o pracę oraz umowy zlecenie. Operatorom pocztowym i firmom kurierskim w zakresie niezbędnym do świadczenia przez te podmioty usług na naszą rzecz. Obecnie nie przekazujemy Państwa Danych Osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy  uzna Pani/Pan,  że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

7. Szczegółowe warunki przetwarzania danych osobowych określa rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych.

8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wymienionych celów zbierania danych.


Ze względu na rozpoczynające się grupowe kursy pływania Administracja Ośrodka prosi o zapoznanie się z harmonogramem zajęć zorganizowanych dostępnym  na stronie internetowej –  zakładka - harmonogram zajęć zorganizowanych. 


Stadion Sportowy obejmuje:

1) Pełnowymiarowe boisko ze sztuczną murawą do piłki nożnej - pole gry 68m x 105m;

2) Trybuny - 2 x po 96 krzesełek

Stadion jest czynny w godzinach od 8:00 do 22:00

Rezerwacja stadionu obejmuje korzystanie z pełnowymiarowego boiska do piłki nożnej.

Istnieje możliwość rezerwacji szatni za opłatą  - 60zł/godz. - należy podać łączny czas rezerwacji szatni.

Rezerwacji stadionu i szatni należy dokonywać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00.

Opłatę za korzystanie z szatni należy uregulować w budynku Kortów Tenisowych (kasa) przed korzystaniem.

Pobierz: REGULAMIN SZATNI SPORTOWYCH Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi

REZERWACJA :

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 17 77 13 123; 17 77 13 125


SZANOWNI KLIENCI !!!

Ze względu na odbywające się zajęcia zorganizowane na pływalni (tj. kursy pływania grupowe, indywidualne, szkółka pływania, zajęcia aqua, grupy zorganizowane dzieci, wynajem torów),

Administracja Ośrodka prosi o zapoznanie się z harmonogramem grup zorganizowanych dostępnym  na stronie internetowej –  zakładka - harmonogram zajęć zorganizowanych. 

W godzinach w których odbywają się zajęcia prosimy klientów o szczególną wyrozumiałość i zrozumienie życząc tym samym miłego pobytu na basenie.

Czytaj więcej...

LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login