WODNY TOR PRZESZKOD28.06 122

REGULAMIN WODNEGO PLACU ZABAW

Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi

 1. Wodny Plac Zabaw jest częścią Krytej Pływalni „FALA” i przy korzystaniu z niego obowiązują przepisy regulaminu ogólnego.                                     
 1. Każda osoba korzystająca z Wodnego Placu Zabaw ma obowiązek zapoznania się  z regulaminem oraz tablicami informacyjnymi znajdującymi się w obiekcie krytej pływalni.
 1. Dzieci do lat 10 mogą korzystać z Wodnego Placu Zabaw wyłącznie pod stałą opieką rodziców lub dorosłych opiekunów.
 1. Korzystać z Wodnego Placu Zabaw mogą TYLKO, OSOBY UMIEJĄCE PŁYWAĆ!
 1. Korzystanie z Wodnego Placu Zabaw odbywa się na własne ryzyko użytkownika.
 1. Zabrania się skakać z innych obiektów na elementy Wodnego Placu Zabaw lub z elementów na inne obiekty.
 1. Na Wodnym Placu Zabaw może jednorazowo przebywać nie więcej niż 6 osób (wiek: 6 lat i więcej).
 1. Pływanie pod Wodnym Placem Zabaw jest ZABRONIONE!
 1. Przed użytkowaniem Wodnego Placu Zabaw należy zdjąć zegarki, obrączki i inne ostre elementy.
 1. Nadzór nad przestrzeganiem niniejszego regulaminu pełnią ratownicy i pracownicy pływalni. Wszystkie osoby korzystające z Wodnego Placu Zabaw są zobowiązane bezwzględnie stosować do ich poleceń.
 1. W razie wypadku spowodowanego nieprzestrzeganiem regulaminu Wodnego Placu Zabaw wszelką odpowiedzialność ponosi użytkownik.
 1. Koszty naprawy jakichkolwiek uszkodzeń spowodowane z winy użytkownika ponosi on sam.
 1. Wszystkie osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy niniejszego regulaminu będą usuwane z Wodnego Placu Zabaw, a także z terenu Krytej Pływalni Fala.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi zatrudni z tytulu umowy o pracę ratownika z ważnymi uprawnieniami

i kursem KPP.

Kontakt 17 77 13 128

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


666


Szanowni Klienci !!!

W związku z rozpoczynającymi się zajęciami zorganizowanymi na pływalni (tj. grupowe kursy nauki pływania, szkółka pływania, Aqua Fitness, Aqua Step),

administracja Ośrodka prosi o zapoznanie się z "kalendarzem zajęć zorganizowanych".

W godzinach od 17:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku ze względu na powyższe zajęcia na basenie sportowym dla klientów indywidualnych przeznaczone będą tylko 2 lub 3 tory.


Ze względu na rozpoczynające się grupowe kursy pływania Administracja Ośrodka prosi o zapoznanie się z harmonogramem zajęć zorganizowanych dostępnym  na stronie internetowej –  zakładka - harmonogram zajęć zorganizowanych. 


SZANOWNI KLIENCI !!!

Ze względu na odbywające się zajęcia zorganizowane na pływalni (tj. kursy pływania grupowe, indywidualne, szkółka pływania, zajęcia aqua, grupy zorganizowane dzieci, wynajem torów),

Administracja Ośrodka prosi o zapoznanie się z harmonogramem grup zorganizowanych dostępnym  na stronie internetowej –  zakładka - harmonogram zajęć zorganizowanych. 

W godzinach w których odbywają się zajęcia prosimy klientów o szczególną wyrozumiałość i zrozumienie życząc tym samym miłego pobytu na basenie.


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku zs. w Nowej Wsi informuje, że instruktorzy pływania prowadzący lekcje nauki pływania legalnie, czyli lekcje zlecone przez Ośrodek mają na sobie czarne koszulki bez rękawów z żółtym napisem:

INSTRUKTOR PŁYWANIA NOWA WIEŚ.

Wszystkie pozostałe osoby przebywające na hali basenowej i prowadzące naukę pływania nie mające na sobie koszulki z oznaczeniem - INSTRUKTOR PŁYWANIA NOWA WIEŚ - wykonują te czynności nielegalnie bez zgody dyrekcji Ośrodka. (informacja nie dotyczy opiekunów i instruktorów grup zorganizowanych)


2 tory dużego basenu są zarezerwowane dla instruktorów OSiR.

Na wyżej wymienionych torach dużego basenu prowadzona jest legalna nauka pływania przez instruktorów OSiR.

Opłata za kurs pływania jest uiszczana w kasie Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wyznaczone są również 2 tory do szybkiego pływania na których jest bezwzględny zakaz prowadzenia zajęć nauki pływania.


 

 

 

 

LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login