twenty nineteen   

pobierz: Regulamin wodnego toru przeszkód.pdf  


  Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka 2019

W dniu 8 czerwca 2019 roku na krytej pływalni w Nowej Wsi odbyły się zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka 2019. Była to już szósta edycja zawodów pływackich dla dzieci rozgrywanych na tejże pływalni. Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi.
Rywalizacja odbywała się w pięciu kategoriach wiekowych. Zawodnicy startowali  na dystansie 25 m w kategorii roczników: 2008-2009, 2010 oraz 2011 i młodsi oraz na dystansie 50 m w kategorii roczników: 2003-2005 oraz 2006-2007.  Do rywalizacji zgłosiło się 97 zawodników. Każdy z uczestników mógł płynąć w jednej lub w dwóch konkurencjach.

Celem zawodów z okazji Dnia Dziecka była popularyzacja pływania jako czynnej formy spędzania wolnego czasu, umożliwienie sprawdzenia swoich umiejętności pływackich oraz zapoznanie najmłodszych adeptów sportu pływackiego z atmosferą zawodów pływackich i zasadami uczciwej rywalizacji.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała pełna obsada sędziowska pod przewodnictwem sędziego głównego zawodów pana Jacka Tyczki.

Wszystkie dzieci na mecie otrzymały na schłodzenie lody, dyplomy oraz słodkie upominki.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, medale oraz nagrody ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi, które wręczali Przewodnicząca Rady Gminy Trzebownisko – Pani Bernadetta Świątek, Dyrektor OSiR – Pan Marek Bakowski oraz Pani Izabela Rząsa – Gaweł – Główny Księgowy OSiR.

Kierujemy słowa podziękowania do wszystkich, którzy przyczynili się do pomocy w przeprowadzeniu zawodów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie oraz za udział w zawodach życząc tym samym wielu sukcesów i jeszcze lepszych wyników w przyszłych startach.

                                                                                

                                                                             Ze sportowym pozdrowieniem

                                                                                                         Dominika Śliż

                                                                                          OSiR Nowa Wieś

Pobierz: WYNIKI.pdf   

 


     Bezpieczeństwo i czystość wody

Jakość wody basenowej odpowiada wytycznym rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. 

w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015r. poz. 2016). 

Na podstawie badań woda na krytej pływalni nadaje się do pływania, kąpania, uprawiania sportu i rekreacji.

Kryta Pływalnia Fala posiada pozytywną ocenę Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Rzeszowie.


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi zatrudni z tytulu umowy o pracę ratownika z ważnymi uprawnieniami

i kursem KPP.

Kontakt 17 77 13 128

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Szanowni Klienci !!!

W związku z rozpoczynającymi się zajęciami zorganizowanymi na pływalni (tj. grupowe kursy nauki pływania, szkółka pływania, Aqua Fitness, Aqua Step),

administracja Ośrodka prosi o zapoznanie się z "kalendarzem zajęć zorganizowanych".

W godzinach od 17:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku ze względu na powyższe zajęcia na basenie sportowym dla klientów indywidualnych przeznaczone będą tylko 2 lub 3 tory.


Ze względu na rozpoczynające się grupowe kursy pływania Administracja Ośrodka prosi o zapoznanie się z harmonogramem zajęć zorganizowanych dostępnym  na stronie internetowej –  zakładka - harmonogram zajęć zorganizowanych. 


SZANOWNI KLIENCI !!!

Ze względu na odbywające się zajęcia zorganizowane na pływalni (tj. kursy pływania grupowe, indywidualne, szkółka pływania, zajęcia aqua, grupy zorganizowane dzieci, wynajem torów),

Administracja Ośrodka prosi o zapoznanie się z harmonogramem grup zorganizowanych dostępnym  na stronie internetowej –  zakładka - harmonogram zajęć zorganizowanych. 

W godzinach w których odbywają się zajęcia prosimy klientów o szczególną wyrozumiałość i zrozumienie życząc tym samym miłego pobytu na basenie.


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku zs. w Nowej Wsi informuje, że instruktorzy pływania prowadzący lekcje nauki pływania legalnie, czyli lekcje zlecone przez Ośrodek mają na sobie czarne koszulki bez rękawów z żółtym napisem:

INSTRUKTOR PŁYWANIA NOWA WIEŚ.

Wszystkie pozostałe osoby przebywające na hali basenowej i prowadzące naukę pływania nie mające na sobie koszulki z oznaczeniem - INSTRUKTOR PŁYWANIA NOWA WIEŚ - wykonują te czynności nielegalnie bez zgody dyrekcji Ośrodka. (informacja nie dotyczy opiekunów i instruktorów grup zorganizowanych)


2 tory dużego basenu są zarezerwowane dla instruktorów OSiR.

Na wyżej wymienionych torach dużego basenu prowadzona jest legalna nauka pływania przez instruktorów OSiR.

Opłata za kurs pływania jest uiszczana w kasie Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wyznaczone są również 2 tory do szybkiego pływania na których jest bezwzględny zakaz prowadzenia zajęć nauki pływania.


 

 

 

 

LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login