Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku informuje, że nie przyjmuje

zapisów na indywidualne lekcje nauki pływania

ze względu na brak wolnych terminów.

O zmianach będziemy Państwa informować.


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku informuje, że od września 2020 roku nie będą prowadzone grupowe zajęcia pływania

organizowane przez OSiR tj. szkółka pływania ORKA oraz grupowe kursy nauki pływania.

Zajęcia zostają wstrzymane do 31.12.2020 roku.

O zmianach będziemy Państwa informować.


the Crystalshore Food Bank


SZANOWNI KLIENCI !!!

         OD 27 LIPCA 2020 ROKU PRZESTAJĄ OBOWIĄZYWAĆ OGRANICZENIA W ILOŚCI UŻYTKOWNIKÓW PŁYWALNI ORAZ W ILOŚCI OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH NA TORZE PŁYWACKIM  W OŚRODKU SPORTU I REKREACJI W TRZEBOWNISKU ZS. W NOWEJ WSI.

 ZASADY KORZYSTANIA Z KRYTEJ PŁYWALNI FALA

Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z/s w Nowej Wsi

 1.  Z obiektu należy korzystać z zachowaniem dystansu 1,5-metrowej odległości.
 2. Obowiązkowa jest dezynfekcja i mycie rąk.
 3. Od momentu wejścia do obiektu obowiązuje noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w przebieralni.
 4. Zakaz korzystania z pływalni osób z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych.
 5.  Nie należy gromadzić się na terenie obiektu. Pobyt na obiekcie należy ograniczyć do kąpieli w basenie i przebrania.
 6. Z użytkowania wyłączona zostaje szatnia w holu głównym.
 7. Bezpośrednio przed kasą może znajdować się 1 osoba.
 8. Preferuje się płatności bezgotówkowe.
 9. Przed i po wyjściu z wody obowiązkowa jest staranna kąpiel pod prysznicem. W jednym momencie pod prysznicami może znajdować się do 4 osób - osobno dla szatni damskiej i męskiej.
 10. Na hali basenowej należy podporządkować się nakazom ratowników pełniących dyżur.
 11. Obowiązuje zakaz spacerowania i gromadzenia się na brzegach niecek. Chodzenie po hali basenowej jest możliwe tylko w przypadku przejścia z jednej niecki do drugiej, jacuzzi lub szatni. Zakaz nie obowiązuje obsługi basenu i osób mających podpisaną umowę z OSiR.
 12. Pływalnia zastrzega sobie prawo wyłączenia z eksploatacji dla klientów części basenu (torów) zgodnie z podpisanymi wcześniej umowami.
 13. Ośrodek nie udostępnia sprzętu pływackiego.
 14. Istnieje możliwość korzystania z sauny suchej oraz łaźni parowej. W jednym momencie w saunie suchej może znajdować się do 4 osób, w łaźni parowej do 2 osób.
 15. Szafki ubraniowe oraz paski transponderowe są dezynfekowane po każdym użytkowniku. Wszelkie pozostawione przez użytkowników przedmioty na obiekcie zostają usuwane i wyrzucane na bieżąco.
 16. Dezynfekcja powierzchni wspólnych w strefie wejścia, szatni, przebieralni, hali basenowej jest prowadzona regularnie, kilka razy w ciągu dnia.
 17. W trakcie pobytu w obiekcie należy ściśle przestrzegać instrukcji, ogłoszeń oraz poleceń personelu.

 Osoby, które nie przesłały danych do przelewu (zwrot za nieprzeprowadzone zajęcia w szkółce orka oraz  grupowe kursy nauki pływania)

prosimy o pobranie poniższego wniosku o zwrot pieniędzy i przesłanie w formie scanu na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz:  wniosek o zwrot pieniędzy.pdf


Nieobecności na zajęciach grupowych (Szkółka Orka oraz kursy pływania), które zostały przeprowadzone do 11 marca 2020 roku

można odebrać w formie indywidualnego wejścia na pływalnię w terminie od 17 czerwca 2020 do 5 lipca 2020 roku.

Wejście tylko na postawie karnetu imiennego.

Wszelkie informacje można uzyskać w kasie lub pod numerem telefonu 17 77 13 120


OGŁOSZENIE !!!

W związku z epidemią koronawirusa i zawieszeniem zajęć grupowej nauki pływania od 12 marca 2020 roku, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku informuje, że nastąpi zwrot za opłacone a nieprzeprowadzone zajęcia nuki pływania (kursy grupowe nauki pływania) oraz zajęcia w szkółce pływania ORKA.

Prosimy o kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści wpisując: imię i nazwisko uczestnika oraz numer karnetu (dane do weryfikacji).

Prosimy również o podanie danych niezbędnych do wykonania przelewu tj.: dane osobowe rodzica oraz numer konta bankowego.


Informujemy również, że ważność zakupionych przez Państwa kart elektronicznych

została przedłużona o czas wyłączenia Krytej Pływalni FALA z użytkowania.


Bezpieczeństwo i czystość wody

Jakość wody basenowej odpowiada wytycznym rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. 

w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015r. poz. 2016). 

Na podstawie badań woda na krytej pływalni nadaje się do pływania, kąpania, uprawiania sportu i rekreacji.

Kryta Pływalnia Fala posiada pozytywną ocenę Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Rzeszowie.


Szanowni Państwo, w związku z tym, że 25 maja 2018 roku zastosowanie znajdzie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływau takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - zwane dalej RODO) oraz odpowiednich aktach prawa krajowego o ochronie danych osobowych, niniejszym przekazujemy informacje dotyczące Państwa danych osobowych, które przetwarzamy.

Zaznaczamy, że niniejszą informację przekazujemy jedynie w celach informacyjnych. Nie jest wymagane od Pani/Pana żadne działanie lub kontakt z nami.

Jednoczesnie zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań aby należycie i na najwyższym poziomie chronić Państwa dane.

KLAUZULA INFORMACYJNA -KLIENCI

Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(tj.RODO)  informujemy, iż:

 1. Administratorem Danych Pani/Pana osobowych jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi; 36-001 Trzebownisko; Nowa Wieś 387 nr tel: 17 771 31 20 (dalej: "Administrator").
 2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się bezpośrednio za pomocą poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zawartych umów (kursy pływania oraz wynajem basenu, kortu, boiska „Orlik” oraz stadionu) na podstawie art. 6 ust 1 lit. b RODO,
 4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe mogą być udostępniane:
 5. dostawcom usług informatycznych,
 6. dostawcom usług prawnych, księgowych i audytowych,
 7. innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umów, realizacji obowiązków podatkowych i ewentualnych roszczeń stron.
 9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu- w granicach określonych w przepisach prawa;
 10. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
 11. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych nie jest obowiązkowe, lecz brak ich podania uniemożliwia zawarcie i realizację umowy.

 

LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login