twenty nineteen

Pobierz: Regulamin korzystania z wodnego toru przeszkód.pdf 


OGŁOSZENIE

W dniach 24.06.2019r. – 30.06.2019r. na terenie dużej niecki ustawiony będzie

WODNY PLAC ZABAW ogólnodostępny dla wszystkich.

Do indywidualnego pływania przeznaczona będzie tylko połowa basenu.

ZAPRASZAMY


OGŁOSZENIE

W DNIU 20.06.2019 ROKU ( BOŻE CIAŁO )

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI CZYNNY OD 1400 DO 2200

ZAPRASZAMY


Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka 2019

W dniu 8 czerwca 2019 roku na krytej pływalni w Nowej Wsi odbyły się zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka 2019. Była to już szósta edycja zawodów pływackich dla dzieci rozgrywanych na tejże pływalni. Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi.
Rywalizacja odbywała się w pięciu kategoriach wiekowych. Zawodnicy startowali  na dystansie 25 m w kategorii roczników: 2008-2009, 2010 oraz 2011 i młodsi oraz na dystansie 50 m w kategorii roczników: 2003-2005 oraz 2006-2007.  Do rywalizacji zgłosiło się 97 zawodników. Każdy z uczestników mógł płynąć w jednej lub w dwóch konkurencjach.

Celem zawodów z okazji Dnia Dziecka była popularyzacja pływania jako czynnej formy spędzania wolnego czasu, umożliwienie sprawdzenia swoich umiejętności pływackich oraz zapoznanie najmłodszych adeptów sportu pływackiego z atmosferą zawodów pływackich i zasadami uczciwej rywalizacji.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała pełna obsada sędziowska pod przewodnictwem sędziego głównego zawodów pana Jacka Tyczki.

Wszystkie dzieci na mecie otrzymały na schłodzenie lody, dyplomy oraz słodkie upominki.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, medale oraz nagrody ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi, które wręczali Przewodnicząca Rady Gminy Trzebownisko – Pani Bernadetta Świątek, Dyrektor OSiR – Pan Marek Bakowski oraz Pani Izabela Rząsa – Gaweł – Główny Księgowy OSiR.

Kierujemy słowa podziękowania do wszystkich, którzy przyczynili się do pomocy w przeprowadzeniu zawodów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie oraz za udział w zawodach życząc tym samym wielu sukcesów i jeszcze lepszych wyników w przyszłych startach.

                                                                                

                                                                             Ze sportowym pozdrowieniem

                                                                                                         Dominika Śliż

                                                                                          OSiR Nowa Wieś

Pobierz: WYNIKI - 8.06.2019r.pdf

View the embedded image gallery online at:
http://basen.trzebownisko.pl/informac#sigProId5e718f11b4


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi zatrudni z tytulu umowy o pracę ratownika z ważnymi uprawnieniami

i kursem KPP.

Kontakt 17 77 13 128

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Bezpieczeństwo i czystość wody

Jakość wody basenowej odpowiada wytycznym rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. 

w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015r. poz. 2016). 

Na podstawie badań woda na krytej pływalni nadaje się do pływania, kąpania, uprawiania sportu i rekreacji.

Kryta Pływalnia Fala posiada pozytywną ocenę Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Rzeszowie.


Szanowni Państwo, w związku z tym, że 25 maja 2018 roku zastosowanie znajdzie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływau takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - zwane dalej RODO) oraz odpowiednich aktach prawa krajowego o ochronie danych osobowych, niniejszym przekazujemy informacje dotyczące Państwa danych osobowych, które przetwarzamy.

Zaznaczamy, że niniejszą informację przekazujemy jedynie w celach informacyjnych. Nie jest wymagane od Pani/Pana żadne działanie lub kontakt z nami.

Jednoczesnie zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań aby należycie i na najwyższym poziomie chronić Państwa dane.

KLAUZULA INFORMACYJNA -KLIENCI

Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(tj.RODO)  informujemy, iż:

 1. Administratorem Danych Pani/Pana osobowych jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi; 36-001 Trzebownisko; Nowa Wieś 387 nr tel: 17 771 31 20 (dalej: "Administrator").
 2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się bezpośrednio za pomocą poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zawartych umów (kursy pływania oraz wynajem basenu, kortu, boiska „Orlik” oraz stadionu) na podstawie art. 6 ust 1 lit. b RODO,
 4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe mogą być udostępniane:
 5. dostawcom usług informatycznych,
 6. dostawcom usług prawnych, księgowych i audytowych,
 7. innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umów, realizacji obowiązków podatkowych i ewentualnych roszczeń stron.
 9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu- w granicach określonych w przepisach prawa;
 10. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
 11. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych nie jest obowiązkowe, lecz brak ich podania uniemożliwia zawarcie i realizację umowy.

 

LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login