Dodaj nagłówek 1


SZANOWNI KLIENCI !!!

Od siernia 2021 w każdy poniedzialek i środę basen rekreacyjny zarezerwowany w całości od godziny 16:00 do 18:00.


Szanowni Klienci !!!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z/s w Nowej Wsi informuje, że limity osób korzystających z pływalni, jacuzzi, sauny, groty solnej oraz siłowni nie dotyczą osób w pełni zaszczepionych,

po okazaniu certyfikatu w formie tradycyjnej - czyli wydruk kartki z kodem QR lub na urządzeniu mobilnym wraz z dokumentem tożsamości.


Green and Brown Paper Rugged Scrapbook General Fathers Day Photo Poster

BILET NA GROTĘ SOLNĄ ZAREZERWOWAĆ I KUPIĆ MOŻNA KLIKAJĄC W LOGO EAKTYWNI: eaktywni logo male


Pomarańczowy i Czarny Zdjęcie Siłownia Plakat

jak kupować 

str.1str.2

 

 

 

 

 

 

 

  

Pobierz: Regulamin Groty Solnej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z/s w Nowej Wsi.pdf

Zgodnie z Rozporządzeniem w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 6 maja 2021 r. (Dz.U. z 2021 r., poz. 861), a także rozporządzeniem zmieniającym z dnia 14 maja 2021 r. (Dz.U. z 2021 r., poz. 905), informujemy, że od najbliższego piątku tj. 28 maja 2021 r. do 25 czerwca 2021 r.

W GROCIE SOLNEJ MOŻE PRZEBYWAĆ W DANYM MOMENCIE 2 OSOBY.

Zachęcamy do zapoznania z nowym cennikiem naszych usług:

pobierz: Uchwała Nr XXVII/279/2021 Rady Gminy Trzebownisko z dnia 31 marca 2021r. w sprawie ustalenia opłat za korzystanie z usług Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z/s w Nowej Wsi.PDF


KOMUNIKAT

dotyczący dostępności obiektów sportowych OSiR od  26 czerwca 2021 r.

Zgodnie z Rozporządzeniem w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 6 maja 2021 r. (Dz.U. z 2021 r., poz. 861), a także rozporządzeniem zmieniającym z dnia 25 czerwca 2021 r. (Dz.U. z 2021 r., poz. 1145), informujemy, że od soboty tj. 26 czerwca 2021 r.:

 • Na pływalni może przebywać nie więcej niż 75% obłożenia obiektu tj. 82 osoby,
 • W jacuzzi w jednym momencie może przebywać jedna osoba,
 • W strefie saun tj. saunie suchej, saunie infrared (na podczerwień) oraz łaźni parowej jednocześnie może znajdować się po jednej osobie,
 • W grocie solnej może przebywać w danym momencie 2 osoby.

****************************************************************************************************

Ze względu na odbywające się zajęcia zorganizowane na pływalni (tj. indywidualne kursy pływania, treningi w szkółce pływania, zajęcia aqua fitness, grupy zorganizowane dzieci),

Administracja Ośrodka prosi o zapoznanie się

z harmonogramem zajęć zorganizowanych dostępnym na stronie internetowej www.basen.trzebownisko.pl – zakładka - kalendarz dla grup

lub  o zasięgnięcie informacji pod numerem telefonu 17 77 13 120.

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 20:00 ze względu na odbywające się zajęcia o których mowa powyżej, klienci indywidualni będą wpuszczani w miarę możliwości wolnych miejsc.

Osoby uczestniczące w powyższych zajęciach wpuszczani są na pływalnię poza kolejnością.

Ze względu na obecną sytuację i wprowadzane kolejne obostrzenia prosimy klientów o szczególną wyrozumiałość i zrozumienie.

*******************************************************************************************************

Przypominamy o stale obowiązujących zasadach korzystania z krytej plywalni Fala.

ZASADY KORZYSTANIA Z KRYTEJ PŁYWALNI FALA
Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z/s w Nowej Wsi
1. Z obiektu należy korzystać z zachowaniem dystansu 1,5-metrowej odległości.
2. Obowiązkowa jest dezynfekcja i mycie rąk.
    3. Na terenie obiektu obowiązuje noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie.
4. Zakaz korzystania z pływalni osób z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych.
5. Nie należy gromadzić się na terenie obiektu. Pobyt na obiekcie należy ograniczyć do     kąpieli w basenie i przebrania.
6. Podczas kichania i kaszlu należy zasłaniać nos i usta łokciem.
7. Bezpośrednio przed kasą może znajdować się 1 osoba.
8. Przed i po wyjściu z wody obowiązkowa jest staranna kąpiel pod prysznicem. 
9. Na hali basenowej należy podporządkować się nakazom ratowników pełniących dyżur. 
10. Obowiązuje zakaz spacerowania i gromadzenia się na brzegach niecek. Chodzenie po hali basenowej jest możliwe tylko w przypadku przejścia z jednej niecki do drugiej, jacuzzi lub szatni. Zakaz nie obowiązuje obsługi basenu i osób mających podpisaną umowę z OSiR.
11. Pływalnia zastrzega sobie prawo wyłączenia z eksploatacji dla klientów części basenu (torów) zgodnie z podpisanymi wcześniej umowami.
12. Ośrodek nie udostępnia sprzętu pływackiego.
13. Szafki ubraniowe oraz paski transponderowe są dezynfekowane po każdym użytkowniku. Wszelkie pozostawione przez  użytkowników przedmioty na obiekcie zostają usuwane i wyrzucane na bieżąco. 
14. Dezynfekcja powierzchni wspólnych w strefie wejścia, szatni, przebieralni, hali basenowej jest prowadzona regularnie, kilka razy w ciągu dnia.
15. W trakcie pobytu w obiekcie należy ściśle przestrzegać instrukcji, ogłoszeń oraz poleceń personelu.

Pobierz: Deklaracja dostępności w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z/s w Nowej Wsi.pdf


Bezpieczeństwo i czystość wody

Jakość wody basenowej odpowiada wytycznym rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015r. poz. 2016). 

Na podstawie badań woda na krytej pływalni nadaje się do pływania, kąpania, uprawiania sportu i rekreacji. Kryta Pływalnia Fala posiada pozytywną ocenę Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Rzeszowie.


Szanowni Państwo, w związku z tym, że 25 maja 2018 roku zastosowanie znajdzie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływau takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - zwane dalej RODO) oraz odpowiednich aktach prawa krajowego o ochronie danych osobowych, niniejszym przekazujemy informacje dotyczące Państwa danych osobowych, które przetwarzamy.

Zaznaczamy, że niniejszą informację przekazujemy jedynie w celach informacyjnych. Nie jest wymagane od Pani/Pana żadne działanie lub kontakt z nami.

Jednoczesnie zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań aby należycie i na najwyższym poziomie chronić Państwa dane.

KLAUZULA INFORMACYJNA -KLIENCI

Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(tj.RODO)  informujemy, iż:

 1. Administratorem Danych Pani/Pana osobowych jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi; 36-001 Trzebownisko; Nowa Wieś 387 nr tel: 17 771 31 20 (dalej: "Administrator").
 2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się bezpośrednio za pomocą poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zawartych umów (kursy pływania oraz wynajem basenu, kortu, boiska „Orlik” oraz stadionu) na podstawie art. 6 ust 1 lit. b RODO,
 4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe mogą być udostępniane:
 5. dostawcom usług informatycznych,
 6. dostawcom usług prawnych, księgowych i audytowych,
 7. innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umów, realizacji obowiązków podatkowych i ewentualnych roszczeń stron.
 9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu- w granicach określonych w przepisach prawa;
 10. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
 11. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych nie jest obowiązkowe, lecz brak ich podania uniemożliwia zawarcie i realizację umowy.

 

LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login