Rozpoczęcie zajęć w Szkółce Pływania "ORKA" nastąpi:

2.10.2018r. - WTOREK, CZWARTEK - Godz. 17:00 - Instruktor: Bartosz Krygowski

2.10.2018r. - WTOREK, CZWARTEK - Godz. 18:00 - Instruktor: Bartosz Krygowski

Zbiórka przed rozpoczęciem zajęć: tor nr 4,5 (basen sportowy)

 

3.10.2018r. - ŚRODA, PIĄTEK - Godz. 17:00 -  Instruktor: Artur Katarzyński

3.10.2018r. - ŚRODA, PIĄTEK - Godz. 18:00 -  Instruktor: Artur Katarzyński
 
3.10.2018r. - ŚRODA, PIĄTEK - Godz. 19:00 -  Instruktor: Artur Katarzyński
 
Zbiórka przed rozpoczęciem zajęć: tor nr 4,5 (basen sportowy)
 
 

Opłata za kwartał (październik, listopad, grudzień) wynosi 310,50 zł - 23 zajęcia po 60 min.


 

Szanowni Państwo zakończyliśmy kolejny kwartał a zarazem rok szkolny w szkółce pływania ORKA. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i poświęcony czas a dzieciom i młodzieży za trud i wysiłek jaki wkładali w każde zajęcia. Efekty były widoczne między innymi na zawodach pływackich organizowanych na naszej pływalni gdzie zawodnicy szkółki stawali na najwyższych stopniach podium.

Osoby zainteresowane kontynuacją zajęć w szkółce od października 2018 roku prosimy o wpisywanie na listę dostępną w kasie Ośrodka. Dla osób chcących kontynuować zajęcia oraz dla osób, które będą zainteresowane rozpoczęciem zajęć w szkółce ORKA od października 2018 w drugiej połowie września 2018r odbędzie się spotkanie organizacyjne.  Informacje o spotkaniu będą umieszczone na stronie oraz w ośrodku.

Zarówno rodzicom jak i dzieciom oraz młodzieży życzymy udanego wypoczynku i spotykamy się po wakacjach na spotkaniu organizacyjnym. 

Dominika Śliż  ?

W sobotę 2 grudnia 2017 r zawodnicy Szkółki Pływania „ORKA” zostali zaproszeni na zawody Pływackiej Ligi Siedmiu Miast organizowane na basenie                w Głogowie Małopolskim.Zawodnicy rywalizowali rożnymi stylami na dystansach: 25, 50 i 100 metrach. Oprócz startów indywidualnych odbyły się także sztafety pływackie. W imprezie wzięło udział prawie 200 dzieci z miasta: Głogów Małopolski, Nowa Dęba, Jarosław, Leżajsk, Łańcut oraz Nowa Wieś. Dziewiętnastu zawodników na co dzień trenujący pod okiem Pani Agnieszki Sokół-Siwa i Pana Artura Katarzyńskiego godnie reprezentowali Szkółkę Pływania „ORKA” OSiR Nowa Wieś podczas Pływackiej Ligi Siedmiu Miast. Z sobotnich zawodów pływackich w Głogowie Małopolskim wywieźliśmy nowe doświadczenia oraz 1 złoty medal, 4 srebrne medale oraz 1 brązowy medal:

  • Ramska Milena (rocznik 2008) - I miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym,  II miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym
  • Janowska Maja (rocznik 2009) - II miejsce na dystansie 25 m stylem klasycznym
  • Zielińska Aleksandra (rocznik 2008) - II miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym
  • Zieliński Maksymilian (rocznik 2008) - II miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym
  • Kielar Weronika (rocznik 2005) – III miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym.

Coraz bardziej cieszy fakt, iż Szkółka Pływania „ORKA” wciąż się rozwija i  z roku na rok przybywa nowych zawodników. Zawodnicy trenujący pod okiem Pani Agnieszki Sokół-Siwa i Pana Artura Katarzyńskiego podnoszą swoje umiejętności i coraz śmielej startują w różnych zawodach pływackich zdobywając wysokie miejsca a tym samym reklamują nasz Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Zawodnicy reprezentujący Szkółkę Pływania „ORKA” OSiR Nowa Wieś podczas zawodów pływackich w Głogowie Małopolskim: Janowska Maja, Krawczyk Mikołaj, Gomułka Maksymilian, Antkiewicz Mateusz, Nycz Michał, Jajuga Jakub, Zieliński Maksymilian, Zielińska Aleksandra, Ramska Milena, Kuras Jan, Zacios Marta, Zaskalska Katarzyna, Puszkarewicz Wiktor, Sroka Wiktor, Sikora Jakub, Kielar Weronika, Pszona Kacper, Miazga Jakub i Widak Kacper.

LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login